Dit Webinar is voor ouders voor, tijdens en na een scheiding. Het Webinar wordt gegeven door ervaringsdeskundigen van Villa Pinedo. Ook is er een maatschappelijk deskundige aanwezig van het Kenniscentrum Kind en Scheiding.
Webinar : kijk door de ogen van het kind
Twijfel je wel eens of je het goed doet voor je kind in deze periode? Je bent niet de enige. Een scheiding is ingrijpend, ook voor jou als ouder. En soms zie je door de bomen het bos niet meer. In dit Webinar krijg je geen oordeel, maar juist erkenning en houvast. De jongeren van Villa Pinedo die zelf opgroeide met gescheiden ouders delen met jou hun persoonlijk verhaal. Ze vertellen wat hen heeft geholpen en wat ze zich herinneren van de keuzes die hun ouders maakten. Zo krijg je als ouder op een warme, eerlijke manier meer inzicht in wat er in je kind omgaat tijdens en na een scheiding.
Je hoeft het niet alleen te doen. De ervaringsdeskundigen van Villa Pinedo bieden herkenning en praktische handvatten, zodat je met meer vertrouwen je weg kunt vinden in deze nieuwe situatie. Tijdens het Webinar kun je anoniem vragen stellen aan de jongeren of jouw situatie voorleggen.
Deze sessie is bedoeld voor ouders die uit elkaar gaan of al uit elkaar zijn. Ook andere betrokken volwassenen in het leven van kinderen, zoals grootouders of nieuwe partners zijn van harte welkom.
Meld je aan en ontdek hoe je op een ontspannen manier beter kunt afstemmen op de behoeftes van je kind. Met meer rust, vertrouwen en begrip.
Meld je aan
Hieronder zie je de beschikbare data van deze training. Klik op de aanmeldknop om naar het aanmeldscherm te gaan.
Online
- 8 juni 2026
- 10:00 - 11:30
- Aantal beschikbare plaatsen: onbeperkt
- 8 juni 2026
- 10:00 - 11:30
- Aantal beschikbare plaatsen: onbeperkt

